Любіть не школу, а дітей, які приходять до школи; любіть не книжки про дійсність, а саму дійсність; не життя звужуйте до учіння, а учіння розширюйте до життя! А найголовніше: любіть життя і якомога більше живіть живим життям. У нашій ідеальній школі вчитель не нудьгуватиме й не нудитиметься, бо в ній він сам житиме.

П. П. Блонський

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Повідомляємо, що Ви можете здійснювати благодійні внески на розвиток КЗ"НСЗШ І-ІІІ ст.N 8" на офіційний рахунок відділу освіти: https://edupay.com.ua/pay/5?institutionId=1454

Нікопольска середня загальноосвітня школа I-III ст. №8

Мета діяльності КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст.№8»:

створення оптимальних умов для розвитку соціально-адаптивної особистості, готової  до професійного самовизначення           через організацію особистісно-зорієнтованого навчання та виховання, та через соціалізацію дітей та учнівської молоді в           сучасному освітньому просторі.

Напрямки діяльності:

·            забезпечення загальнодержавного рівня освіти, переорієнтованого з академічних досягнень на особистість                   учня;

·            громадянське виховання в умовах розвитку української державності;

·            збереження і примноження потенціалу творчо обдарованих дітей;

·            адаптація освітнього процесу до запитів і потреб особистості, орієнтація на активне засвоєння дитиною                         способів пізнавальної діяльності;

КЗ «НСЗШ І-ІІІст №8» це:

·                 якісна базова освіта учнів з гуманітарним напрямком навчання;

·                 здоровий спосіб життя учнів і вчителів школи;

·                 цікава робота президентсько-парламентської республіки школярів;

·                 системне самовдосконалення педагогів та учнів школи;

·                 традиційно високий рівень авторитету школи і випускників

Педагогічні кадри:

В школі працюють 36 вчителів, 16 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 4-
першіу кваліфікаційну категорію, 7 спеціалістів та 7 без категорії. З них мають звання: “Вчитель-методист”-10, “Старший вчитель” - 5, відмінників освіти і науки України - 6.

Навчально-матеріальна база:

В школі 30 навчальних кабінетів, спортивний зал, стадіон, три майстерні,бібліотека, 3 лабораторії (фізики, хімії).                     Лінгафонний кабінет, актовий зал, методичний кабінет.

Результати нашої роботи:

1.   Щорічно майже 93% випускників школи стають студентами престижних вищих навчальних закладів.

2.    Щорічно учні школи є постійними учасниками й переможцями предметних олімпіад, конкурсів та турнірів різного рівня.

3.     Вихованці школи в системі поєднують навчання і спорт. Вони неодноразово ставали призерами та переможцями спортивних змагань-від міських до міжнародних.

4.     Педколектив школи постійно приймає участь в семінарах різного рівня, обмінюється досвідом роботи зі школами міста, району, області.

5.  Майже 70% учнів відвідують в позаурочний час студії,  спортивні секції,курси тощо.

Середня загальноосвітня школа №8 це:

·           якісна базова освіта учнів з різними профілями навчання;

·           здоровий спосіб життя учнів і вчителів школи;

·           цікава робота президентсько-парламентської республіки школярів;

·           системне самовдосконалення педагогів та учнів школи;

·           традиційно високий рівень авторитету школи і випускників.

·          Традиційно високий рівень вчителів: Якушевої В.Д., Соловій О.В., Маслової Т.А., Петренко О.В., Биковської                   Т.В., Селіної С.П.,Науменко Л.А.,Ушакової О.В., Базовкіної Л.М.

·          47 учнів школи тільки за останній рік стали призерами різнопланових змагань з різних видів спорту.

З метою недопущення трагічних наслідків, КЗ «НСЗШ № 8»  закликає вас не залишати дітей без нагляду ⠀

Нажаль, почастішали випадки залишення дітей без нагляду дорослих та найтрагічнішим результатом є травматизм та дитяча смерть. Протягом травня – липня втрачено 11 дітей через втоплення, самогубство, отруєння, удару струмом, удушення через необережність, зсув піску.⠀

Будьте обачні та обережні, не залишайте без нагляду дітей, нагадуйте їм про дотримання правил  безпеки життєдіяльності, правил безпеки на воді, техніки безпеки поводження з вогнем, з газом, правил дорожнього руху, правил поведінки в громадських містах.⠀

Пам’ятайте Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки !!!

24 січ. 2019
Крути
В КЗ "НСЗШ I-III ст.№ 8" проведені заходи до вшанування Героїв Крут. "Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну"
29 груд. 2018
Новорічне свято
Учні 5-8 кл. КЗ "НСЗШ I-III ст. №8" змагалися у шкільному конкурсі "Новорічний STAR-DANCE"
28 груд. 2018
Новорічне свято
У КЗ "НСЗШ I-III ст. №8" проведено ігрову програму для учнів 9-11 кл. "Новорічний серпантин".