ПС вчителів математики, фізики, інформатики та трудового навчання

Інформація про вчителів МО

ПІБ вчителя

Фах за освітою

Який предмет викладає

Пед. стаж

Рік останньої курсової перепідготовки

Рік проходження останньої атестації

Висновки атестаційної комісії

1

Добриніна Марина Михайлівна

Вчитель фізики

Фізика  та математика

Спеціаліст

ІІ категорії

2

Момот Оксана Анатоліївна

Математика та інформатика

25

Підтверджено «Спеціаліст вищої категорії»

Ушакова Ольга Вікторівна

27

Підтверджено «Спеціаліст вищої категорії»

4

Демидченко Наталя Іванівна

40

Вчитель методист, Підтверджено «Спеціаліст вищої категорії»

5

Рагулін Павло Іванович

Вчитель трудового навчання

Трудове навчання

22

«Спеціаліст вищої категорії»

6

Бушуєва

Лілія

Олексіївна

Вчитель інформатики

інформатика

Спеціаліст

7  Демидченко Дарина Олександрівна Вчитель інформатики інформатика 2       Спеціаліст
8

Мета роботи професійної спільноти вчителів кафедри природничо-математичного циклу:

• допомога членам ПС в питаннях методичного забезпечення реалізації продуктивного навчання;
  • продовжити роботу з новими підручниками за оновленими навчальними програмами і підбір відповідних методів та прийомів навчання;
  • підготовка учнів до ЗНО та ДПА;
  • створення умов для забезпечення експериментальної діяльності;
  • сприяння встановленню рівного доступу до повноцінного навчання різним категоріям учнів у відповідності до їх індивідуальних здібностей та потреб;
  • розвиток соціальної компетентності школярів на уроках у сучасній українській школі;
  • удосконалення системи позакласної роботи різноманітними творчими завданнями;
  • постійна допомога молодим педагогам;
  • формування  конкурентоспроможного учня в умовах модернізації навчально-виховного процесу та створення умов для безпосереднього підвищення професійної компетентності педагогічних працівників;
  • працювати над формуванням особистості, здатної орієнтуватися у складному життєвому просторі шляхом повної інтеграції навчальних дисциплін.

IX. Графік і тематика засідань методоб̓єднання

Засідання організаційне 1 (Серпень)

Тема:  Ефективність роботи професійної спільноти вчителів природничо-математичного циклу в минулому навчальному році. Обговорення плану роботи на 2021-2022 н.р.

Форма проведення: Педагогічне коло.

Мета: Проаналізувати стан викладання природничо-математичних дисциплін в 2020- 2021 н.р. Визначити

пріоритетні напрями в роботі на 2021-2022 н.р.

Засідання 2 (Жовтень)

Тема:  Діагностика математичної підготовки учнів у 2021-2022 н.р.  Математична грамотність. PISA-2022.

Форма проведення: Методичний вернісаж

Мета:

• проаналізувати результати діагностичних контрольних робіт визначити шляхи удосконалення викладання.
  • проаналізувати, які саме фактори негативно вплинули на результати тестування з математики PISA у 2018 році.
  • підготовка учнів до PISA-2022.

Засідання 3 (Грудень)

Тема:  Використання проєктів у педагогічній практиці вчителів природничо-математичного циклу – сучасна тенденція особистісно зорієнтованої освіти.

Форма проведення: Педагогічне коло

Мета:

• ознайомитись з особливостями проєктної роботи на уроках природничо-математичного циклу.
  • обмінятися досвідом щодо впровадження технології проєктної діяльності в організації дистанційного навчання.
  • підбити підсумки навчальних досягнень учнів за І семестр

Засідання 4 (Лютий )

Тема:  Використання сучасної статистичної інформації у дослідницькій діяльності на уроках фізики, математики, інформатики.

Форма проведення: Куферок творчих ідей

Мета:

• визначити основні вимоги для застосування сучасної статистичної інформації у дослідницькій діяльності учнів;
  • на практичному досвіді з’ясувати роль дослідницької діяльності на уроках фізики та математики;
  • розвивати математичну та інформаційно-цифрову компетентності;
  • обмінятися досвідом з колегами на прикладі використання сучасної статистичної інформації у дослідницькій діяльності учнів.

Засідання 5 (Квітень)

Тема:  Креативна педагогіка прийомів та методів ТВВЗ – теорії вирішення винахідницьких задач.

Форма проведення: Педагогічна конференція

Мета:

• сформувати вміння використовувати інструментарій теорії вирішення винахідницьких задач на уроках біології. Навчити знаходити «ідеальне вирішення» .
  • інтенсивно використовувати прийоми та методи ТВВЗ – теорії вирішення винахідницьких задач.

Засідання 6 (Червень)

Тема:  Простір освітніх лайфхаків: LEGOTANGRAM на уроках природничо-математичного циклу

Форма проведення: Методичні посиденьки

Мета:

• обмінятися досвідом роботи  щодо впровадження методики TANGRAM-LEGO у фізиці, математиці, інформатики;
  • створити інтегровані уроки з TANGRAM-LEGO;
  • взяти участь у майстер-класів щодо створення онлайн-тестів;
  • навчитися користуватися інформаційно-комунікативними технологіями як результативним засобом формування компетентної особистості, компетентного громадянина сучасного інформаційного суспільства;
  • підбити підсумки роботи професійної спільноти вчителів кафедри природничо-математичного циклу за 2021-2022 навчальний рік;
  • заслухати звіти вчителів про підсумки роботи над проблемною темою;
  • скласти перспективний план роботи професійної спільноти на наступний навчальний рік.