МО класних керівників

Схема аналізу виховної діяльності класного керівника

1.Обізнаність з основними документами про організацію та про­ведення виховної роботи у школі.
2.Обізнаність з основними відомостями про учнів класу:
•соціальний стан учнів;
•індивідуальні психолого-педагогічні особливості учнів;
•рівень навчальних досягнень;
•рівень вихованості;
•основні цінності життя;
•стан здоров'я та фізичний розвиток учнів.
3.Доцільність, логічність, послідовність, відповідність типу учнів­ського колективу проблемам, над якими працюють клас та шко­ла, плану виховної роботи класного керівника. Результативність його виконання.
4.Методи і прийоми, що властиві роботі цього класного керівника і забезпечують (або не забезпечують) високу ефективність ви­ховання учнів.
5.Система виявлення дітей девіантної поведінки та система роботи з ними.
6.Система роботи з органом учнівського самоврядування у класі.
7.Організація соціально-педагогічної допомоги учням та сім'ям, які потребують особливої уваги.
8.Система роботи з обдарованими дітьми.
9.Змістовність та результативність індивідуальної роботи з учнями класу. Педагогічні завдання і педагогічні заходи щодо розвитку позитивних і усунення негативних якостей.
10. Участь учнів класу в органах учнівського самоврядування школи.
1.1. Система проведення виховних заходів. Результативність, зміс­товність, відповідність віку, характерам та інтересам учнів про­ведених виховних годин, заходів, КТС.
12.Організація роботи з попередження дитячого травматизму, про­філактики шкідливих звичок, прищеплення навичок здорового способу життя.
13.Організація роботи з батьками учнів:
•змістовність та результативність батьківських зборів;
•робота батьківського комітету;
•педагогічна освіта батьків;
•участь у позакласних та позашкільних виховних заходах.
14.Результативність самоосвітньої роботи класного керівника, використання інноваційних технологій та прийомів виховання.
1.5. Участь у роботі методичного об'єднання класних керівників школи, у роботі педагогічної ради школи.
16. Зауваження, пропозиції класному керівнику з питань удоско­налення роботи з учнівським колективом.